Motyl na roztoczańskiej łące
Kreteński przewodnik
kontakt KONTAKT »
NOWOŚĆ: PRZEWODNIK PO POŁOWIE ANDALUZJI »
KRETEŃSKI PÓŁPRZEWODNIK »
W SERWISIE: Miejscowości: Krasnobród Kosobudy Obrocz Szczebrzeszyn Zamość Zwierzyniec Zabytki: Grób Jana Zamoyskiego Kapliczka "Św. Roch" Katedra w Zamościu Klasztor Dominikanów w Krasnobrodzie Młyn zbożowy w Szczebrzeszynie Pałac Zamoyskich Park Miejski w Zamościu Ratusz w Zamościu Rynek w Zamościu Stare Miasto w Zamościu Synagoga w Zamościu Ciekawe miejsca: Biała droga Konik Polski Muzeum Maryjne Muzeum Wsi Krasnobrodzkiej w Krasnobrodzie Muzeum w Zamościu Ptaszarnia przy Klasztorze Dominikanów w Krasnobrodzie Rezerwat Jarugi Rezerwat "Św. Roch" Roztoczański Park Narodowy Rzeka Wieprz Stawy Echo Staw Kościelny w Zwierzyńcu Zalew Krasnobrodzki Usługi: Bar EVER Dworzec PKS w Zamościu Loty szybowcowe nad Zamościem PHU Relaks PHU Ryś Anna i Ryszard Winnik Pizzeria Ontario Zajazd "Orzeł"
 
 

Krótki wstęp

W ramach naszego drugiego urlopu w 2007 roku spędziliśmy 5 dni [od 15 do 19 sierpnia] na polskim Roztoczu. W serwisie znajdziecie opis spaceru po Zamościu oraz trzech wycieczek: kajakowej po Wieprzu z Obroczy do Szczebrzeszyna, rowerowej ze Zwierzyńca do Rezerwatu Jarugi i pieszej wokół Krasnobrodu po Rezerwacie "Św. Roch".

UWAGA! STRONY ZAWIERAJĄ BARDZO DUŻO ZDJĘĆ!
DŁUGO ŁADUJĄ SIĘ RÓWNIEŻ Z POWODU NOWEGO SYSTEMU MAP GOOGLEMAPS!

 
     

zdjęcie 3_21


WYŚWIETL WIĘKSZĄ MAPĘ

Tutaj pojawiać się będą mapki [GoogleMaps] z przybliżonym miejscem wykonania fotografii.

Pod mapką widnieje link "WYŚWIETL WIĘKSZĄ MAPĘ". Po jego kliknięciu otworzy się duża wersja mapy w nowym okienku.

 

 
   

Przykładowe zdjęcie z serwisu: wieś Kosobudy

O naszym pierwszym urlopie - na Krecie - możecie przeczytać tutaj]. Serwis o Roztoczu nie jest już może tak natchniony ;) jak pierwszy, o Krecie, ale również włożyliśmy w jego przygotowanie ogromnie dużo czasu. Udostępniając ten serwis w Interecie domykamy komplet informacji o naszych urlopach w 2007 roku. :)

to the top of the page POWRÓT NA GÓRĘ STRONY

 
     

zdjęcie 3_07

WYŚWIETL WIĘKSZĄ MAPĘ
 
   

Przykładowe zdjęcie z serwisu: Rezerwat leśny Jarugi

Serwis został zaprojektowany pod kątem prezentacji fotografii - mają maksymalny rozmiar jaki swobodnie można obejrzeć w przeglądarce przy rozdzielczości 1024x768 piks. Jeśli chodzi o same fotografie, to wszystkie korygowane były NIEINWAZYJNIE i przy całkowicie minimalnym udziale korekt lokalnych. Oznacza to, że nie wykonywałem modyfikacji zdjęć polegających np. na likwidowaniu/kopiowaniu/wycinaniu bądź domalowywaniu fragmentów fotografii. Wszystkie operacje, jakie były wykonywane to: kadrowanie, obracanie, balans kolorów, krzywe tonalne, kontrast, jasność, ekspozycja, likwidacja wad obiektywu, wyostrzanie. Jednym zdaniem: możecie mieć więc pewność, że oglądacie tylko to, co naprawdę można zobaczyć :))))).

to the top of the page POWRÓT NA GÓRĘ STRONY

 
   
     

zdjęcie 1_38

WYŚWIETL WIĘKSZĄ MAPĘ
 
   

Przykładowe zdjęcie z serwisu: Zalew Krasnobrodzki

Autorem zdecydowanej większości zdjęć jest Mikołaj Walanus [www.walanus.com/blog, www.thiefunny.digart.pl], niektóre wykonała Magda - żona :). Teksty są naszym wspólnym tworem. Jeśli chcesz umieścić linka do tej strony - nie ma sprawy, dzięki! Prosimy jednak o informację - chcemy wiedzieć, gdzie nas oglądają. :) Wszystkie fotografie wykonane zostały za pomocą Canona 350D i obiektywów Sigma 18-125mm F3.5-5.6 DC, Sigma 10-20mm DC EX oraz starego rosyjskiego lustrzanego 500mm [nie wiem nawet jakiej firmy], a do korekt użyłem Adobe Photoshopa.

© Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością. Daj znać, jeśli chcesz ich użyć, a zobaczymy co da się zrobić ;)

Zapraszamy!

to the top of the page POWRÓT NA GÓRĘ STRONY

link